top of page
Vítejte (1).png

ANGLICKY V LEHKOSTI

Angličtina s osobním rozvojem metodou JIH®

Už roky se učíte angličtinu, ale připadáte si jako věčný začátečník?

Nejistota a strach mluvit se vás drží jako klíště?

Hodnotíte spíš chyby než to, že jste se dokázali domluvit?

Každý rozhovor v angličtině vás stojí hodně úsilí, jste zpocení od hlavy až k patě a máte pocit, že se vám polovina znalostí prostě vypaří z hlavy? Nevěříte si a porovnáváte se s těmi, kteří jsou v angličtině jako ryba ve vodě a máte pocit, že se tam nikdy nedohrabete? Už jste z toho unavení, nevidíte posun a ztrácíte tak motivaci pokračovat?

Chápu, že je to pro vás velmi stresující a motivace k učení vám pak dlouho nevydrží. Nejste v tom ale sami.

Opravdu většina lidí, kteří přicházejí na lekce angličtiny nebo jazykový koučink, popisují obdobné pocity a stavy. Někde uvěřili ve svou nedostatečnost nebo že nemají jazykový talent. Spíše se podceňují a vypichují na svém vyjadřování v angličtině chyby než to, jakou cestu už ušli. Já sama jsem si těmito stavy také prošla a kladla jsem si otázky: Proč jsem stále tak zaseknutá v mluvení? Kde se bere to neustále hodnocení, jestli udělám chybu nebo jestli se ztrapním? Chtěla jsem se přeci jen normálně domluvit anglicky. :)

Angličtina opravdu není o talentu. Není ani o vaší schopnosti nebo neschopnosti, ale je především o vašem přístupu, naladění a vnitřním nastavení.  

POMOHU VÁM ZBAVIT SE LIMITŮ A PŘEKÁŽEK V UČENÍ,

ABYSTE MOHLI NAPLNO VYUŽÍVAT SVŮJ POTENCIÁL 

CO NABÍZÍM

Jazykový koučink a terapie

metodou JIH®

Odstranění limitů a bloků ve vaší energii

Banner MZ (1).png

Pracuji terapeutickou metodou JIH® - tedy vnímám, kde v jazyce a celkově v učení máte bloky, jaká jsou vaše vnitřní přesvědčení, která vás omezují. 

Vaši energii v oblasti učení pročistím a ukážu vám, jak se sebou dále pracovat. Uvolnění bloků v učení má celkově přesah do vašeho života. 

Individuální online lekce

I can do it

Intuitivní výuka, při které si zlepšíte nejen svou angličtinu. Poznáte nové možnosti v učení angličtiny, které jsou přirozené a jednoduché.

 

Překonáte konečně své strachy z mluvení, a začnete angličtinu aktivně používat.

Fb posts - en, cz (4) (1).png

Fall in love with English

Angličtina s osobním rozvojem

English for life

EN The school of life II - kopie.png

3 měsíční online kurz English for Life propojuje výuku angličtiny a vědomý přístup k sobě

Naučíte se v sobě rozvíjet angličtinu intuitivně, jednoduše a hravě. Zároveň získáte sebedůvěru, a naučíte se pracovat se svým vnitřním nastavením.

Break your limits and English is yours

Zamilujte se do  angličtiny!

O MNĚ

Jsem terapeutkou metody JIH® a lektorkou anglického jazyka. Ukazuji lidem cestu a možnosti, které v sobě mají. Učení, poznávání a objevování je naší přirozeností. Jako děti to milujeme, ale jako dospělí s tím mnohdy bojujeme.

 

Pomáhám lidem měnit jejich pohled na učení a ukazuji jim propojenosti našeho vnitřního nastavení s rozvíjením se v cizím jazyce a nejen tam.

 

Baví mě být u toho, když mění svůj přístup k sobě, dělají pokroky a postupně opouští tlak na dokonalost a hodnocení, a jsou prostě sami sebou. Jen tak si mohou angličtinu naplno užívat a nebojí se ji používat.

IMG_weben.png

Angličtinu jsem si zamilovala už na škole. Také jsem si ale prošla fázemi, kdy jsem se neuměla anglicky domluvit, i přesto, že jsem ji roky studovala. Bylo to stresující a štvalo mě, jak mě to limitovalo v rozhovorech s lidmi. Poznala jsem, že když v sobě máte tu správnou motivaci a víte, jak se sebou pracovat, pak dokážete překonat jakékoliv omezení. ​

Vítejte (1).png

DOVEDU VÁS DO MÍSTA, KDE PRO VÁS ANGLIČTINA PŘESTANE BÝT LIMITEM 

A VY SAMI ŘEKNETE:

Yes, I can.

Co říkají klienti

„Angličtina s Martinou je pro mě úplně nová zkušenost, jak se s radostí učit bez drilu a bez přemáhání psát domácí úkoly, jak být opět zvídavá a těšit se bez šprtání na nová slovíčka a gramatiku. Martina je svou osobností obrovskou inspirací, jak si jazyk co nejlépe osvojit, užít si učení zábavnou formou, bez strachu, pocitu marnosti a nezdaru.
 
Během našich společných lekcí se v online prostoru vznáší příjemná atmosféra, kde není místo pro stres a selhání.
 
Díky skvělému individuálnímu přístupu vybírá témata, která mě baví a jsou mi blízká. Pomáhá i terapeuticky, umí pracovat s energiemi, a díky emočnímu naciťování ví, jak vyladit mou mysl a vnímání tak, abych se rozvzpomněla na to, co již znám nebo s lehkostí popsala svou dosavadní slovní zásobou. Využívá všech svých možností, jak mě motivovat. Díky její jedinečnosti je angličtina opět mým každodenním koníčkem. Dnes se učím hlavně pro sebe a svou potřebu a konečně se cítím ve stavu „vyléčená chronická středně pokročilá.“

Vlaďka V.

bottom of page