top of page
beautiful-3353171_1920.jpg

TERAPIE A KOUČINK 
METODOU JIH
®

ON-LINE A OSOBNÍ SETKÁNÍ

V ČESKÉM A ANGLICKÉM JAZYCE

Terapie a koučink metodou JIH® je jedinečná cesta poznání a pochopení sebe a nasměrování vlastního života do nových možností, radosti a naplnění. 

Při práci metodou JIH® vnímám a uvolňuji bloky zastavující přirozené proudění energie ve vašem životě a obnovuje se tak váš tvořivý potenciál. Další část práce pak vždy spočívá ve vašem vědomém tvoření a otevřenosti k sobě. Nastavujete si své záměry, měníte své myšlení a vnímání sebe a své hodnoty. Budujete si tak vztah k sobě, který je nejdůležitější a od kterého se pak odvíjí vaše další vztahy v životě. Získáte jasné a jednoduché návody, jak se sebou pracovat v každodennosti života.

CHCI SE OBJEDNAT

Vyplňte formulář a já se vám do 24 hod ozvu pro domluvení termínu.

Web%20banner%20MZ_edited.jpg

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE:

1.500,-/1 sezení

délka sezení: 1 - 1,5 hod

 

750,-/konzultace

30 min

Děkuji za odeslání. Vaše zpráva dorazila v pořádku.

SEZENÍ JE MOŽNÉ: OSOBNĚ, TELEFONICKY NEBO ON-LINE

 

NABÍZÍM TERAPIE A KOUČINK TAKÉ V ANGLIČTINĚ 

Jednoduchými principy metody JIH® spolu s vaší aktivitou k  obnově prosperity zdraví všech oblastí vašeho života.

O metodě JIH®

Vždy je ten správný čas chtít pro sebe to nejlepší láskou k sobě a svému životu.

 

POZNEJTE SVOU MYSL

Já sama jsem díky metodě JIH® obnovila oblast vztahů, komunikace i zdraví, které jsem vždy řešila. Uvědomuji si, že můj život se odvíjí od toho, jaký postoj právě mám, jak se cítím a nad čím přemýšlím. Největší výzvou pro mě byla mysl. Náš rozum je totiž naučený naši pozornost vždy odvádět do nepohodlí, do toho, co z jeho pohledu nefunguje, do tíhy života. Je velmi úlevné vědět, jak naše mysl funguje, jak my sami jsme si vybudovali své vlastní machanismy myšlení. Naučíte se se sebou pracovat nově tak, aby jste se vymotali z těchto mechanismů a získali tak vnitřní svobodu a lehkost. Budete vědět, čemu dávat pozornost a čemu ne. Začnete vnímat propojení mysli a těla.

NAUČTE SE VNÍMAT A CÍTIT POCITY VE SVÉM TĚLE

Vaše intuice je vaší přirozeností a vaše tělo je vám parťákem pro vnímání a cítění. Často naše tělo vnímáme jen když nás bolí. To pak máme pocit, že kvůli bolesti se necítíme dobře, a že tělo selhává. Původ nepohodlí začíná v naší mysli.  Začnete vnímat, co je s vámi v souladu a co ne. 

 

Máme ji všichni od narození. Tím, že budete vědět, jak na svou mysl, začnete vnímat své tělo 

bottom of page