colored-pencils-168391_1920.jpg

AUTOMATICKÁ KRESBA DIAGNOSTICKÁ
METODOU JIH®

KAŽDÝM TAHEM MĚNÍTE SVŮJ ŽIVOT

Automatická kresba diagnostická metodou JIH® je velmi účinná technika, kterou využijete v každodenním životě. Poznáte energii a emoce barev, pochopíte souvislosti toho, co a proč se vám v životě děje. Budete si umět pročistit svou energii od nefunkčních vzorců a nastavení. Uvolníte tak energetický tok a pocítíte úlevu.

Automatická kresba diagnostická vznikla právě díky terapeutické metodě JIH®, abyste si i sami uměli pomoc v úlevě. Je určena pro všechny, kteří chtějí porozumět sami sobě a poznat své vnitřní vedení tak, aby ho mohli využívat v každodenním životě. 

Untitled design (8) (1).png

Automatická kresba diagnostická využívá pro rozklíčování situací 7 barev.

 

Pět základních barev přináší informace o  jejich energii a  také o emocích, které dané barvy  vyjadřují - červená, žlutá, oranžová, modrá a zelená.

Další dvě jsou klíčující a obnovující - černá a hnědá.   

Propojením Metodou JIH® si znovu obnovíte schopnost vnímat pocity ve svém těle, které vám dává jasné signály. Na kurzu také získáte soupis otázek, který vám pomůže v klíčování kreseb a určení zdroje problému. Budete si tak jistější v následném využívání kresby ve svém životě. 

KDE MOHU KRESBU VYUŽÍT

Automatická kresba diagnostická pomáhá v jakémkoliv životním tématu. Využijete ji:

 • primárně v pomoci sobě

 • v oblasti vztahů a komunikace

 • pro rozklíčování zdravotních potížích a podpoře zdraví

 • v oblasti výchovy dětí, jejich zdraví i chování

 • v otázkách rozhodování pro změny v zaměstnání, bydlení, u zkoušek, pracovních jednání,...

 • pro podporu zvířecích miláčků

 • pro pročištění prostoru

 

CO V KURZU ZÍSKÁM

 • získáte vnitřní naladění na barvy

 • odkryje se vám nový úhel pohledu na to, co řešíte

 • vaše intuice vás povede a s pocitem úlevy začnete dávat větší důvěru vnitřním impulzům - pocitům a signálům vašeho těla

 • s přibývající důvěrou se budete umět dívat na situace, ve kterých se nacházíte, z nadhledu a to vám pomůže vnímat širší souvislosti, které rozum nevidí

 • ukáží se vám řešení tam, kde jste si mysleli, že řešení není nebo že vy sami to nemůžete ovlivnit

Web banner AKD.png

POZNEJTE SÍLU VLASTNÍ INTUICE A BAREV

A ZAČNĚTE JE VYUŽÍVAT VE SVÉM ŽIVOTĚ. 

 

Autorkou tohoto krásného projektu je Jarka Matušková, zakladatelka metody JIH®. A mně je velkou ctí, že mohu dále předávat svá poznání a zkušenosti, které díky metodě JIH® mám.

MOJE ZKUŠENOST

Automatická kresba diagnostická byla jedna z prvních technik, kterou jsem si osvojovala v začátcích sebepoznání a vlastního rozvoje. Postupně jsem získávala zkušenosti s vnímáním svého těla, pocitů a pojmenováním těchto pocitů. Neskutečně se mi ulevovalo a byla jsem překvapená, že to zvládnu i sama. Postupně jsem opouštěla pochybnosti, zda to, co cítím a pojmenovávám, je správně. Poznávala jsem to velice rychle skrze úlevu ve svém těle. Kresbu ve svém životě využívám velmi ráda, obzvláště v situacích, kdy nemám nadhled nad danou situací a potřebuji si zmapovat, proč třeba cítím utažení nebo bolest. Kresba je také velmi vhodná  pro úlevu dětem, v období zátěže a náročných životních situacích. 

Automatická kresba diagnostická metodou JIH® nemá omezení. Využijete ji v jakékoliv oblasti svého života. 

TERMÍNY KURZŮ

on-line a živé kurzy

7-denní kurz

ON-LINE 

Kurz probíhá celý týden v uzavřené fb skupince formou živých vysílání, sdílením a 2 zoomových setkání pro možnost konzultace.

TERMÍN:

Photo web MZ.png

21.-27.6.2021

CENA KURZU: 1.500,-

2-denní kurz

ŽIVĚ

Tento kurz probíhá živě v Ústí nad Labem v zázemí Centra Eloa.

TERMÍN:

12.-13.6.2021

CENA KURZU: 1.500,-

UKÁZKY KRESBY

...právě připravuji.