top of page
Vítejte (1).png

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE A SKUPINOVÉ KURZY

Angličtina s osobním rozvojem metodou JIH®

Už roky se učíte angličtinu, ale připadáte si jako věčný začátečník?

Nejistota a strach mluvit se vás drží jako klíště?

Hodnotíte spíš chyby než to, že jste se dokázali domluvit?

Každý rozhovor v angličtině vás stojí hodně úsilí, jste zpocení od hlavy až k patě a máte pocit, že se vám polovina znalostí prostě vypaří z hlavy? Nevěříte si a porovnáváte se s těmi, kteří jsou v angličtině jako ryba ve vodě a máte pocit, že se tam nikdy nedohrabete? Už jste z toho unavení, nevidíte posun a ztrácíte tak motivaci pokračovat?

Chápu, že je to pro vás velmi stresující a motivace k učení vám pak dlouho nevydrží. Nejste v tom ale sami.

Opravdu většina lidí, kteří přicházejí na lekce angličtiny nebo jazykový koučink, popisují obdobné pocity a stavy. Někde uvěřili ve svou nedostatečnost nebo že nemají jazykový talent. Spíše se podceňují a vypichují na svém vyjadřování v angličtině chyby než to, jakou cestu už ušli. Já sama jsem si těmito stavy také prošla a kladla jsem si otázky: Proč jsem stále tak zaseknutá v mluvení? Kde se bere to neustále hodnocení, jestli udělám chybu nebo jestli se ztrapním? Chtěla jsem se přeci jen normálně domluvit anglicky. :)

Angličtina opravdu není o talentu. Není ani o vaší schopnosti nebo neschopnosti, ale je především o vašem přístupu, naladění a vnitřním nastavení.  

CO NABÍZÍM

Individuální online lekce

I can do it

Intuitivní výuka, při které si zlepšíte nejen svou angličtinu. Poznáte nové možnosti v učení angličtiny, které jsou přirozené a jednoduché.

 

Překonáte konečně své strachy z mluvení, a začnete angličtinu aktivně používat.

Fb posts - en, cz (4) (1).png

Fall in love with English

Skupinový online kurz

READY na prázdniny

Untitled design (19) (1).png

3 měsíční online kurz angličtiny, který vás připraví na reálné situace při cestování a setkávání s přáteli nebo rodinou. 

Během kurzu se přirozeně rozmluvíte, uvolníte zábrany a nejistotypředsudky a dogmata, které učení jazyků provázejí. 

Break your limits and English is yours

Bannery fb MZ a EN Therapy II. (7).png

DOVEDU VÁS DO MÍSTA, KDE PRO VÁS ANGLIČTINA PŘESTANE BÝT LIMITEM 

A VY SAMI ŘEKNETE:

Yes, I can.

Co říkají klienti

„S Marťou se angličtina stává součástí života a já jsem moc ráda, že se s ní učím. Odbourávání dogmat v učení je něco, co mi obrátilo život vzhůru nohama v tom nejlepším smyslu.
Tvůj přístup k učení a vnímání toho, co je pro člověka přirozené je prostě TOP. Každá hodina angličtiny je pro mě absolutní upgrade vnímání sebe sama a mého života, nejen angličtiny.

Niki U.

bottom of page