colored-pencils-168391_1920.jpg

AUTOMATICKÁ KRESBA DIAGNOSTICKÁ
METODOU JIH®

VEZMĚTE ŽIVOT DO SVÝCH RUKOU A ZAČNĚTE OBJEVOVAT JEHO KRÁSU A JEDNODUCHOST

Automatická kresba diagnostická metodou JIH® je velmi účinná technika, kterou využijete v každodenním životě. Poznáte energii a emoce barev, pochopíte souvislosti toho, co a proč se vám v životě děje. Budete si umět pročistit svou energii od nefunkčních vzorců a nastavení. Uvolníte tak energetický tok a pocítíte úlevu.

Automatická kresba diagnostická vznikla právě díky terapeutické metodě JIH®, abyste si i sami uměli pomoc v úlevě. Je určena pro všechny, kteří chtějí porozumět sami sobě a poznat své vnitřní vedení tak, aby ho mohli využívat v každodenním životě. 

KAŽDÝM TAHEM MĚNÍTE SVŮJ ŽIVOT

Untitled design (8) (1).png

Automatická kresba diagnostická využívá pro rozklíčování situací 7 barev.

 

Pět základních barev přináší informace o  jejich energii a  také o emocích, které dané barvy  vyjadřují - červená, žlutá, oranžová, modrá a zelená.

Další dvě jsou klíčující a obnovující - černá a hnědá.   

Propojením Metodou JIH® si znovu obnovíte schopnost vnímat pocity ve svém těle, které vám dává jasné signály. Na kurzu také získáte soupis otázek, který vám pomůže v klíčování kreseb a určení zdroje problému. Budete si tak jistější v následném využívání kresby ve svém životě. 

KDE KRESBU VYUŽIJETE

Automatická kresba diagnostická pomáhá v jakémkoliv životním tématu. Využijete ji:

 • primárně v pomoci sobě

 • v oblasti vztahů a komunikace

 • pro rozklíčování zdravotních potížích a podpoře zdraví

 • v oblasti výchovy dětí, jejich zdraví i chování

 • v otázkách rozhodování pro změny v zaměstnání, bydlení, u zkoušek, pracovních jednání,...

 • pro podporu zvířecích miláčků

 • pro pročištění prostoru

 

CO V KURZU ZÍSKÁTE

 • získáte vnitřní naladění na barvy

 • odkryje se vám nový úhel pohledu na to, co řešíte

 • vaše intuice vás povede a s pocitem úlevy začnete dávat větší důvěru vnitřním impulzům - pocitům a signálům vašeho těla

 • s přibývající důvěrou se budete umět dívat na situace, ve kterých se nacházíte, z nadhledu a to vám pomůže vnímat širší souvislosti, které rozum nevidí

 • ukáží se vám řešení tam, kde jste si mysleli, že řešení není nebo že vy sami to nemůžete ovlivnit

Web banner AKD.png

POZNEJTE SÍLU VLASTNÍ INTUICE A BAREV

A ZAČNĚTE JE VYUŽÍVAT VE SVÉM ŽIVOTĚ. 

 

Autorkou tohoto krásného projektu je Jarka Matušková, zakladatelka metody JIH®. A mně je velkou ctí, že mohu dále předávat svá poznání a zkušenosti, které díky metodě JIH® mám.

MOJE ZKUŠENOST

Automatická kresba diagnostická byla jedna z prvních technik, kterou jsem si osvojovala v začátcích sebepoznání a vlastního rozvoje. Postupně jsem získávala zkušenosti s vnímáním svého těla, pocitů a pojmenováním těchto pocitů. Neskutečně se mi ulevovalo a byla jsem překvapená, že to zvládnu i sama. Postupně jsem opouštěla pochybnosti, zda to, co cítím a pojmenovávám, je správně. Poznávala jsem to velice rychle skrze úlevu ve svém těle. Kresbu ve svém životě využívám velmi ráda, obzvláště v situacích, kdy nemám nadhled nad danou situací a potřebuji si zmapovat, proč třeba cítím utažení nebo bolest. Kresba je také velmi vhodná  pro úlevu dětem, v období zátěže a náročných životních situacích. 

Automatická kresba diagnostická metodou JIH® nemá omezení. Využijete ji v jakékoliv oblasti svého života. 

TERMÍNY KURZŮ

on-line kurzy

7-denní on-line kurz 

17.1.-23.1.2022

Kurz probíhá celý týden v uzavřené fb skupince formou živých vysílání, sdílením a zoom setkání pro možnost konzultace.

Z pohodlí domova se můžete věnovat shlédnutí videí a živých vysílání. Budete mít tak prostor na sebe a kreslení v čase, který vám vyhovuje.

Photo web MZ.png

CENA KURZU: 1.890,-

UKÁZKY KRESBY

IMG_20190114_140056 zm
press to zoom
1629293849139 (1)
press to zoom
1629293849101 (1)
press to zoom
1629293849130 (1)
press to zoom
P1200704
press to zoom
1629293849121 (1)
press to zoom
1629293849107 (1)
press to zoom
1629293849113 (1)
press to zoom
P1200702 2
press to zoom
1/1

Co říkají klienti

„Na začátku jsem si myslela, že automatická kresba není pro mě. Že moje intuice, vůle a schopnosti nejsou dostatečné na to, abych byla schopna si problémy diagnostikovat nebo je dokonce řešit. Martinka je však velmi laskavou a podporující lektorkou. Nejen, že problematiku perfektně vysvětlí, je také nápomocná při řešení jakýchkoliv potíží a při skupinové práci šíří skvělou náladu a příjemnou atmosféru. Pod jejím vedením si automatickou kresbu prostě zamiluje každý.“

Bára P.

JIH_logo.png