top of page
Fb posts - en, cz (4) (1).png


INDIVIDUÁLNÍ LEKCE ANGLIČTINY
 

I CAN DO IT

Už roky se učíte angličtinu, ale připadáte si jako věčný začátečník?

Nejistota a strach mluvit se vás drží jako klíště?

Hodnotíte spíš chyby než to, že jste se dokázali domluvit?

Každý rozhovor v angličtině vás stojí hodně úsilí, jste zpocení od hlavy až k patě a máte pocit, že se vám polovina znalostí prostě vypaří z hlavy? Nevěříte si a porovnáváte se s těmi, kteří jsou v angličtině jako ryba ve vodě a máte pocit, že se tam nikdy nedohrabete? Už jste z toho unavení, nevidíte posun a ztrácíte tak motivaci pokračovat?

Chcete si konečně začít věřit místo neustálého podceňování a sebekritiky?

Chcete, aby pro vás rozhovory přestaly být stres a cítili jste se v nich sami sebou?

Hledáte jiný přístup k angličtiněkterý vás bude bavit?

ON-LINE LEKCE ANGLIČTINY

Angličtina na vaší vlně

Intuitivní výuka, při které si zlepšíte nejen svou angličtinu. Poznáte způsob učení, který je s vámi v souladu, a také se zbavíte nefunkčních přesvědčení, strachů a dogmat v učení a o sobě samých!

NALADĚNÍ SE NA SEBE SAMA

A NOVÉ NASTAVENÍ V UČENÍ

​Lekce navazují na terapii metodou JIH®, kdy pročistím vaši energii od zatížení, které vás doteď limitovalo a brzdilo v učení. Každou lekcí se ladíte na sebe sama a na to, kam chcete svou angličtinu posunout.

I can.png

UČENÍ TAK, JAK POTŘEBUJETE PRÁVĚ VY

​Lekce "šité na míru" - probíhají formou konverzací. Rozvíjíme vaši schopnost vyjádřit se bez sebehodnocení a strachu, že uděláte chybu. 

naučíte se angličtinu přirozeně poznávat a rozvíjet v sobě - v mluvení, gramatice i poslechu

objevíte "váš" způsob učení, který je s vámi v souladu a díky tomu vás začne angličtina bavit

začnete vnímat své pokroky, místo zaměřování se na to, co ještě neumíte a kde všude děláte chyby

získáte sebedůvěru ve schopnosti domluvit se kdekoliv a kdykoliv, mluvení pro vás přestane být stres

získáte tipy, jak zcela přirozeně zařadit angličtinu do svého života. Zjistíte tak, že nepotřebujete sedět hodiny nad různými materiály, pokud to zrovna není váš "šálek kávy".

OTEVÍRÁME NOVÉ DVEŘE

Vaše pozornost v angličtině se překlopí do zvídavosti, lehkosti a chuti objevovat. Budete ji více vnímat pocitově, a tím se ji přestanete bát využívat. Více se ponoříte do toho, co potřebujete vyjádřit, než to, jak to máte vyjádřit. 

Opusťte své limity  jednou provždy

a jednoduše si angličtinu zamilujte

CENA

1. HOD JAZYKOVÁ TERAPIE - 3.000,- / 60 min

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE ANGLIČTINY S OSOBNÍM ROZVOJEM: 1.000,-/60 min 

Během spolupráce 1 x měsíčně konzultace metodou JIH® - 30 min, je zahrnuta v ceně lekce AJ

Vítejte (1).png

DOVEDU VÁS DO MÍSTA, KDE PRO VÁS ANGLIČTINA PŘESTANE BÝT LIMITEM 

A VY SAMI ŘEKNETE:

Yes, I can.

Co říkají klienti

„Angličtina s Martinou je pro mě úplně nová zkušenost, jak se s radostí učit bez drilu a bez přemáhání psát domácí úkoly, jak být opět zvídavá a těšit se bez šprtání na nová slovíčka a gramatiku. Martina je svou osobností obrovskou inspirací, jak si jazyk co nejlépe osvojit, užít si učení zábavnou formou, bez strachu, pocitu marnosti a nezdaru.
 
Během našich společných lekcí se v online prostoru vznáší příjemná atmosféra, kde není místo pro stres a selhání. Díky skvělému individuálnímu přístupu vybírá témata, která mě baví a jsou mi blízká. Pomáhá i terapeuticky, umí pracovat s energiemi, a díky emočnímu naciťování ví, jak vyladit mou mysl a vnímání tak, abych se rozvzpomněla na to, co již znám nebo s lehkostí popsala svou dosavadní slovní zásobou. Využívá všech svých možností, jak mě motivovat. Díky její jedinečnosti je angličtina opět mým každodenním koníčkem. Dnes se učím hlavně pro sebe a svou potřebu a konečně se cítím ve stavu „vyléčená chronická středně pokročilá.“

Vlaďka V.

bottom of page