MZ banner foto IMG_9654-2 II o.jpg

MILUJI ŽIVOT

V JEHO ROZMANITOSTI 

Jmenuji se Martina Zelenická,

jsem tvořivá duše, milující maminka, manželka a kamarádka.

V životě si plním jeden obrovský sen, který se stal skutečností - miluji život a objevuji, co mě v něm baví tvořit a poznávat. Pomáhám lidem, aby i oni našli sebe, své naplnění a začali svůj život vnímat jako dar se vším, co k němu patří.

Můj příběh

V životě jsem vždy řešila svou vlastní hodnotu, oblast vztahů a komunikace. Měla jsem o sobě, o svých schopnostech a rozhodnutích neustálé pochybnosti. Nevěřila jsem si a často jsem se rozhodovala na základě strachu. Můj život byla jízda na horské dráze, kdy jsem v sobě cítila zmatek ve svých pocitech a myšlenkách. Cítila jsem se neustále unavená.

 

Když se mi narodily děti, o to víc se začala ukazovat tato oblast v mé každodennosti. Měla jsem stále větší potřebu začít se sebou něco dělat. V hloubi duše jsem totiž cítila, že je možné se změnit, rozvíjet se, jít za svými sny a žít život, který mě bude bavit. Nikdy jsem se nechtěla smířit s tím, že život má být těžký a komplikovaný.

Vyzkoušela různé cesty osobního rozvoje, které mi vždy v daném období pomohly. V určitý moment přišel zlom a měla jsem pocit, že to má být ještě jinak a mám hledat dál. Chtěla jsem umět se sebou pracovat v hlubších souvislostech a nebýt závislá jen na pravidelných sezeních.

Objevila jsem metodu JIH®, která se mnou od začátku velmi rezonovala, vnímala jsem tu sílu, jasnost a v sobě jsem cítila velmi rychle změny. Začala jsem poznávat mechanismy mysli a postoje, které mě omezovaly a odváděly od sebe samé. Naučila jsem se vnímat sebe a svůj každodenní život úplně nově. Začala jsem si sama sebe vážit, a to se odráží ve vztazích, práci i ve zdraví. Můj život celkově rozkvetl a mě baví ta obyčejnost každého dne, která je v podstatě tak vzácná.  

VYMĚNILA JSEM ŽIVOT VE STRACHU A POCITECH MÉNĚCENNOSTI ZA ŽIVOT V LÁSCE A TVOŘIVOSTI.

Můj velký sen už od střední školy bylo pomáhat lidem. Zajímala jsem se o psychologii, o souvislosti našeho myšlení a chování. Abych se mohla vyvíjet tímto směrem, cítila jsem, že se potřebuju ukotvit v sobě. Moje kroky vedly k pochopení a přijetí sebe.

 

V roce 2016 jsem prošla terapeutickým výcvikem metody JIH® a v roce 2019 jsem se stala Profesionálem terapeutem metody JIH®. Nyní poskytuji terapie metodou JIH® v českém a anglickém jazyce a vedu kurzy Automatické kresby diagnostické, ve kterých pomáhám lidem pochopit jejich vlastní život, vedu je k vnímání sebe sama jednoduchými principy metody JIH® tak, aby se jim mohl život obnovit znovu do prosperity zdraví všech oblastí.

IMG_E4609.JPG
IMG_5691.JPG

Na svém osobní rozvoji pracuji dál a je to pro mě cesta, která mě baví a ukazuje mi, že všechno jde, když sama sobě věřím a vnímám, co je se mnou v souladu a co ne, a podle toho se rozhoduji. Neznamená to, že z mého života zmizely nepříjemné situace a setkání. Naučila jsem se však v jakýchkoliv životních situacích opírat o sebe, o své vnímání a cítění.

Poznávám dál krásu života a mezilidských vztahů a jsem za to vděčná. Baví mě inspirovat a vést lidi do radosti, lásky, pochopení, do aktivního a tvořivého života.

JIH_logo.png