top of page
MZ banner foto IMG_9654-2 II o.jpg

MILOVAT ŽIVOT

JE CESTA 

Jmenuji se Martina Zelenická,

jsem tvořivá duše, milující maminka, manželka a kamarádka.

V životě si plním jeden obrovský sen, který se stal skutečností - miluji život a objevuji, co mě v něm baví tvořit a poznávat. Pomáhám lidem, aby i oni našli sebe, své naplnění a začali svůj život vnímat jako dar se vším, co k němu patří.

Můj příběh

Můj velký sen už od střední školy bylo pomáhat lidem. Zajímala jsem se o psychologii, o souvislosti našeho myšlení a chování. Abych se mohla vyvíjet tímto směrem, cítila jsem, že se potřebuju ukotvit v sobě. Moje kroky vedly k pochopení a přijetí sebe.

 

V roce 2016 jsem prošla terapeutickým výcvikem metody JIH® a v roce 2019 jsem se stala Profesionálem terapeutem metody JIH®. Nyní poskytuji terapie metodou JIH® v českém a anglickém jazyce a vedu kurzy Škola životaAutomatická kresba diagnostická, ve kterých pomáhám lidem pochopit jejich vlastní život, vedu je k vnímání sebe sama jednoduchými principy metody JIH® tak, aby si uměli i sami pomoci k úlevě a život se jim znovu obnovil do prosperity zdraví všech oblastí. 

IMG_E4609.JPG
IMG_5691.JPG

Na svém osobní rozvoji pracuji dál a je to pro mě cesta, která mě baví a ukazuje mi, že všechno jde, když sama sobě věřím a vnímám, co je se mnou v souladu a co ne, a podle toho se rozhoduji. Neznamená to, že z mého života zmizely nepříjemné situace a setkání. Naučila jsem se však v jakýchkoliv životních situacích opírat o sebe, o své vnímání a cítění.

Poznávám dál krásu života a mezilidských vztahů. Baví mě inspirovat a vést lidi do radosti, lásky, pochopení, do aktivního a tvořivého života.

Chcete v životě zažívat to, co já?

JIH_logo.png
bottom of page