top of page
MZ banner foto IMG_9654-2 II o.jpg

Jmenuji se Martina Zelenická,

Jsem terapeutkou metody JIH® a lektorkou anglického jazyka.

Ukazuji lidem cestu a možnosti, které v sobě mají. Pomáhám jim, aby našli sami sebe a svůj životní směr

Pomáhám lidem měnit také jejich pohled na učení a ukazuji jim propojenosti našeho vnitřního nastavení s rozvíjením se v cizím jazyce a nejen tam. Učení, poznávání a objevování je naší přirozeností. Jako děti to milujeme, ale jako dospělí s tím mnohdy bojujeme. 

Baví mě být u toho, když mění svůj přístup k sobě, dělají pokroky a postupně opouští tlak na dokonalost a hodnocení, a jsou prostě sami sebou. Jen tak si mohou angličtinu naplno užívat a nebojí se ji používat.

Můj příběh

Sama jsem toužila poznat svůj skutečný potenciál. Chtěla jsem se naučit vyznat ve svých pocitech i myšlenkách. Věděla jsem, že moje cesta je pomáhat dál lidem.

 

Zajímala jsem se o psychologii, o souvislosti našeho myšlení a chování. Abych se mohla vyvíjet tímto směrem, cítila jsem, že se potřebuju ukotvit v sobě. Moje kroky vedly k pochopení a přijetí sebe.

v roce 2016 jsem prošla terapeutickým výcvikem metody JIH® a stala se certifikovaným terapeutem

v roce 2019 jsem se stala Profesionálem terapeutem metody JIH® 

poskytuji terapie metodou JIH® v českém a anglickém jazyce 

IMG_E4609.JPG

vedu kurzy osobního rozvoje Škola životaAutomatická kresba diagnostická, ve kterých pomáhám lidem pochopit jejich vlastní život.

 

Vedu je k vnímání sebe sama jednoduchými principy metody JIH® tak, aby si uměli i sami pomoci k úlevě a život se jim znovu obnovil do prosperity zdraví všech oblastí. 

poskytuji jazykové terapie a kurzy angličtiny - individuální jazykový koučink, on-line lekce a kurzy angličtiny s osobním rozvojem   

IMG_5691.JPG

Život je cesta, na které stále poznávám sebe, své možnosti a krásu života, která je TEĎ.

 

Ta cesta mi ukazuje, že všechno jde, když věřím a vnímám, co je se mnou v souladu a co ne, a podle toho se rozhoduji. 

Neznamená to, že z mého života zmizely nepříjemné situace a životní výzvy. Naučila jsem se však v jakýchkoliv životních situacích opírat o své vnitřní-boží vedení.

Baví mě inspirovat a vést lidi do radosti, lásky, pochopení, do aktivního a tvořivého života.

bottom of page