top of page
Web banner AKD.png

TERAPIE A KOUČINK 
METODOU JIH
®

MILOVAT SVŮJ ŽIVOT JE CESTA, KTERÁ ZAČÍNÁ U VZTAHU K SOBĚ

Untitled design (5) web.png

Máte o sobě neustálé pochybnosti?

Řešíte problémy ve vztahu?

Trápí vás komunikace?

Máte pocit, že jako máma selháváte?

Chcete se cítit sebejistěji při rozhodování,

v komunikaci, ve výchově dětí, v práci?

Opakují se vám situace a vztahy stále dokola?

CHCETE ZAŽÍVAT OPRAVDOVOU

LÁSKU K SOBĚ A VĚŘIT SI?

 

DOKÁŽU VÁM POMOCI

NEJSTE NA TO SAMI

Při práci metodou JIH® vnímám a uvolňuji bloky zastavující přirozené proudění energie ve vašem životě. Pročišťuje se tak nejen vaše energie, ale také vaše vztahy a všechny další vazby. Obnovuje se znovu váš tvořivý potenciál.

 

Další část pak vždy spočívá ve vašem vědomém tvoření a otevřenosti k sobě. Vedu vás k aktivní práci na sobě, komunikaci a potřebným změnám. Nastavujete si své záměry, měníte své myšlení a vnímání sebe a své hodnoty. Budujete si tak vztah k sobě, který je nejdůležitější a od kterého se pak odvíjí vaše další vztahy v životě.

 

Získáte jasné a jednoduché návody, jak se sebou pracovat v každodennosti života.

Terapie a koučink metodou JIH® je jedinečná cesta poznání a pochopení sebe a nasměrování vlastního života do nových možností, radosti a naplnění. 

JAK PROBÍHÁ TERAPIE

Terapeutické sezení probíhá buď formou on-line hovoru či osobně. Během terapie jsem neutrální ve svých postojích - tzn. nehodnotím, neposuzuji a nededukuji. V danou chvíli si navnímám vaši energii. 95% vaší energie je u mě, vám zůstává 5%, nemusíte tak prožívat minulé zkušenosti znovu. Skrze vnímání energie pojmenovávám a klíčuji zdroj omezující energie, která vám zasahuje do přítomnosti. Vše vám v průběhu popisuji, abyste měli jasné informace, nemuseli dedukovat a mohlo dojít k následnému pochopení. 

Během hodinové terapie projdu všechny důležité oblasti vašeho života, kde zasahuje omezující energie. S vaší energií pracuji, tedy čistím, dokud necítím, že volně proudí. Jakmile je v danou chvíli vše vyčištěno, uvolněno, energii vám vrátím a vysvětlím vám následné kroky. Jelikož uvolnění energie je krok 1, předám vám praktické návody, jak můžete ve svém životě podpořit svou změnu, dopředný chod. Krok 2 je tedy vaše vnitřní práce, která je velmi důležitá a nelze ji vynechat.

Každá změna, a hlavně ta vnitřní, vyžaduje naši pozornost, aktivitu, trpělivost a laskavý přístup.

Stav PO TERAPII bych popsala jako OBROZENÍ SEBE - úlevu, klid na duši, lehkost, svobodu. Můžete cítit "jen" vnitřní klid, příjemný pocit v těle, jemnou laskavou energii, nebo budete mít jiný prožitek. Každopádně je to NÁVRAT DOMŮ, a to doslova. Na vás už je potom rozhodnutí, jak novou energii ve svém životě využijete.

INDIVIDUALITA

V každé terapii je zaručena individualita díky mému vnímání. Nepředávám naučené fráze, ale přesně vnímám, kde je zdroj vašich potíží. Dokážu tak zasáhnout na pravém místě.

DISKRÉTNOST

Vše, co je řečeno při terapii, zůstává jen mezi námi. Nikdy nesdílím vaše osobní informace s třetí stranou.

dahlia-2665339_1920.jpg

Chci se objednat

CENA

2.000,-/1 sezení

délka sezení: 60 min

 

1.000,-/konzultace

30 min

Vyplňte formulář a já se vám do 24 hod ozvu pro domluvení termínu.

Untitled design (2).png

SEZENÍ JE MOŽNÉ:

ON-LINE (videohovor) 

NABÍZÍM TERAPIE A KOUČINK TAKÉ V ANGLIČTINĚ 

For English click here: www.therapymartina.com

Co říkají klienti

„Martino, chtěla jsem vám poděkovat za to, co jste se mnou provedla, protože já prostě v sobě cítím, jak mám takovou novou vlnu života a vidím teď situace tak nějak z jiné perspektivy a je mi prostě o moc líp.
 
Od té doby, kdy jsem měla terapii se cítím lehčeji s takovou jiskrou a přijde mi, že hodně věcí mi zapadá do sebe a je mi mnohem lépe. Těžko se to popíše, ale cítím tu změnu v sobě a mám takový mnohem větší klid a ten je teď pro mě tak důležitý. Terapie s vámi je úžasná a já ji vřele doporučuji každému.“ 

Tereza M.

bottom of page