top of page

ŠPERKY S POSELSTVÍM

Jedinečné šperky, které pohladí vaši duši

Be Beauty

Tvořím šperky s poselstvím, které přináší ženám radost, jsou krásným doplňkem, ale také podporou energie lásky, která je podstatou našeho života. Šperky a jejich poselství vznikají na základě metody JIH® vnímáním emocí se na budoucí majitelku, podle toho vybírám a kombinuji barvy, které pak unikátní technikou akrylového lití vytvoří speciální autorský motiv pro základ šperku. Každý šperk je originál, nikdy nevzniknou dva stejné.

 

V nabídce najdete také šperky s již určeným záměrem. Tvořím je tak, jak mi přichází inspirace pro kombinaci barev a jejich záměru pro šperk.​

 

V osobním poselství pak vždy přináším informace přímo pro vás, s podporou vašeho záměru, přání nebo celkového směřování života.​

 

Mým záměrem je, abyste se cítila spokojeně a dovolila si vnímat svou skutečnou krásu a hodnotu, protože tak se váš život stane laskavější a radostnější. 

Váš osobní šperk je jedinečný, stejně jako vy!

Šperk s poselstvím Be Beauty Šperk HOJNOST podporuje a posiluje vaše vnímání energie hojnosti ve vašem životě. Často se v životě opíráme o to, co známe a vidíme, kde jsou vyšlapané cesty a možnosti. Hojnost vás povede právě za obzor toho, co znáte a vidíte. Vnímejte i to, co není vidět, ale vy víte, že je. Pak budete objevovat hojnost ve všem - ve zdraví, lásce, komunikaci, práci, penězích, možnostech. Právě tímto záměrem je podpořen šperk Hojnost. Šperk přináší do vašeho života podporu energií metodou JIH®, díky které poznáte lehkost, jasnost a laskavost vlastní energie. Ke šperku vám vytvořím osobní poselství, které vám přinese informace přímo pro vás. Šperk s poselstvím je pohlazením pro vaši duši. Nechte se hýčkat. Dodání: 5-7 dní (ke šperku tvořím poselství)

Šperk HOJNOST

MATERIÁL

Základ náhrdelníku tvoří kvalitní chirurgická ocel 316LVnitřek náhrdelníku je tvořen z akrylového motivu, který je nalakovaný profesionálním lakem pro ochranu stálosti barev. Povrch je zalitý čirou pryskyřicí.Řetízek je z kvalitní chirurgické oceli 316L.

INFORMACE O ŠPERKU

Rozměr náhrdelníku: 30 mm

Délka řetízku: 55 nebo 60 cm

Šířka řetízku: 2 mm

Varianty řetízku: had kulatý nebo čtvereček

Materiál: chirurgická ocel 316L

Šperk s poselstvím be Beauty Šperk RADOST A VITALITA podporuje a posiluje vaše vnímání radostí a krásy života. Nechte svůj život prostoupit otevřeností, laskavostí a touhou objevovat sebe. Budete pak více vnímat malé, velké radosti každodenního života, které jsou pro vás darem. Uvidíte krásu tam, kde jste ji doposud neviděla. Šperk přináší do vašeho života podporu energií metodou JIH®, díky které poznáte lehkost, jasnost a laskavost vlastní energie. Ke šperku vám vytvořím osobní poselství, které vám přinese informace přímo pro vás. Šperk s poselstvím je pohlazením pro vaši duši. Nechte se hýčkat. Dodání: 5-7 dní (ke šperku tvořím poselství)

Šperk RADOST A VITALITA

Šperk s poselstvím Be Beauty Šperk POZNÁNÍ podporuje a posiluje vnímání a pochopení vašich potřeb pro spokojenost a kvalitu života. Hodně času věnujeme tomu, co bychom měli a odsouváme, co bychom chtěli nebo potřebovali. POZNÁNÍ vás povede v souladu s vaší energií, k poznání její síly a jemnosti. Místo překážek a omezení se budete ladit na stabilitu, vitalitu a nová poznání. Právě tímto záměrem je podpořen šperk Poznání. Šperk přináší do vašeho života podporu energií metodou JIH®, díky které poznáte lehkost, jasnost a laskavost vlastní energie. Ke šperku vám vytvořím osobní poselství, které vám přinese informace přímo pro vás. Šperk s poselstvím je pohlazením pro vaši duši. Nechte se hýčkat. Dodání: 5-7 dní (ke šperku tvořím poselství)

Šperk POZNÁNÍ

Šperk s poselstvím Be Beauty Šperk LÁSKOU JSEM podporuje a posiluje vaše vnímání energie lásky ve vašem životě. Láska má mnoho podob. Umí naplnit život hojností a ozdravením. Šperk vás povede v objevování zdravých projevů lásky, rozhodnosti a poznání svých potřeb. Nechte svůj život prostoupit laskavostí, jemností a pravdou. Právě tímto záměrem je podpořen šperk Láskou Jsem. Šperk přináší do vašeho života podporu energií metodou JIH®, díky které poznáte lehkost, jasnost a laskavost vlastní energie. Ke šperku vám vytvořím osobní poselství, které vám přinese informace přímo pro vás. Šperk s poselstvím je pohlazením pro vaši duši. Nechte se hýčkat. Dodání: 5-7 dní (ke šperku tvořím poselství)

Šperk NĚŽNOST A ROZKVĚT přináší do vašeho života energii něžnosti a láskyplného vnímání sebe sama. V lehkosti vás povede k poznání důležitosti oceňování sebe samé a naladění se na své schopnosti pro prosperitu života. Objevujte krásu sebe, toho, co vás baví, dává vám smysl a přináší hezký pocit. Váš život tak neskutečně rozkvete. Právě tímto záměrem je podpořen šperk Něžnost a Rozkvět. Šperk přináší do vašeho života podporu energií metodou JIH®, díky které poznáte lehkost, jasnost a laskavost vlastní energie. Ke šperku vám vytvořím osobní poselství, které vám přinese informace přímo pro vás. Šperk s poselstvím je pohlazením pro vaši duši. Nechte se hýčkat. Dodání: 5-7 dní (k náušnicím tvořím osobní poselství)

Šperk s poselstvím be Beauty Šperk KOUZLO ROZMANITOSTI podporuje a posiluje dar života, a tím je rozmanitost. Přijměte svou rozmanitost jako dar a svou součást, protože tady je právě váš svět v pořádku. Nechte svůj život prostoupit propojováním toho, co vás baví, co milujete, co byste chtěli zažít. Dovolte si to. Šperk přináší do vašeho života podporu energií metodou JIH®, díky které se ladíte na sebe a nové možnosti do života. Poznáte lehkost, jasnost a laskavost vlastní energie. Ke šperku vám vytvořím osobní poselství, které vám přinese informace přímo pro vás. Šperk s poselstvím je pohlazením pro vaši duši. Nechte se hýčkat. Dodání: 5-7 dní (ke šperku tvořím poselství)

Šperk s poselstvím be Beauty Šperk RADOST podporuje a posiluje vaše vnímání radostí a krásy života. Nechte svůj život prostoupit otevřeností, laskavostí a touhou objevovat sebe. Budete pak více vnímat malé, velké radosti každodenního života, které jsou pro vás darem. Uvidíte krásu tam, kde jste ji doposud neviděla. Šperk přináší do vašeho života podporu energií metodou JIH®, díky které poznáte lehkost, jasnost a laskavost vlastní energie. Ke šperku vám vytvořím osobní poselství, které vám přinese informace přímo pro vás. Šperk s poselstvím je pohlazením pro vaši duši. Nechte se hýčkat. Dodání: 5-7 dní (ke šperku tvořím poselství)

Náušnice SPOKOJENÁ svými barvami vyzařují energii, která vás vede k vnitřní spokojenosti, po které toužíte. Podporují vnímání vašich pocitů a potřeb v každodenních situacích. Vaše intuice je uvnitř vás aktivní pořád a neustále a vede vás jemnými impulzy. V lehkosti je budete vnímat a mile vás překvapí ta jemnost, která má sílu lásky a tvoření. Dovolte si být přirozeně zvídavá, vnímejte se takovou jaká doopravdy jste a po čem toužíte. Energie naušnice vám bude vždy oporou a ukazovat vám krásu vaší duše a směr života. Náušnice jsou podpořeny právě tímto záměrem. Náušnice přináší do vašeho života podporu energií metodou JIH®, díky které poznáte lehkost, jasnost a laskavost vlastní energie. K náušnicím vám vytvořím osobní poselství, které vám přinese informace přímo pro vás. Náušnice s poselstvím jsou pohlazením pro vaši duši. Nechte se hýčkat. Dodání: 5-7 dní (k náušnicím tvořím osobní poselství)

Materiál - chirurgická ocel Motiv náušnic je tvořen z akrylových barev, které spolu kombinuji technikou pouring. Hotový motiv je nalakovaný profesionálním lakem pro ochranu stálosti barev. Povrch je zalitý křišťálově čirou pryskyřicí.

Rozměr náušnic: 12 mm Typ: puzetky Materiál: chirurgická ocel

Náušnice Přirozená vyjadřují jedinečnost a krásu vaší přirozenosti. Podporují něžnost a laskavost k sobě samé. Nechte se v životě vést energií, která je tak jemná a zároveň tak silná. V lehkosti objevujte své přirozené schopnosti, které Vám pomáhají tvořit váš život tak, jak ho milujete. Náušnice přináší do vašeho života podporu energií metodou JIH®, díky které poznáte lehkost, jasnost a laskavost vlastní energie. K náušnicím vám vytvořím osobní poselství, které vám přinese informace přímo pro vás. Náušnice s poselstvím jsou pohlazením pro vaši duši. Nechte se hýčkat. Dodání: 5-7 dní (k náušnicím tvořím osobní poselství)

Nechte se "opečovat" energií, která je tu pro vás v barvách a záměru vašeho šperku.

Jak si objednat

V nabídce e-shopu si vyberete šperk na zakázku, pokud si chcete nechat vyrobit šperk na míru nebo si můžete vybrat šperk z aktuální nabídky s již určeným záměrem, který vás osloví.

 

Osobní poselství vždy tvořím přímo pro vás, proto si do poznámky v objednávce napište, co vám má šperk přinést, jakou životní oblast byste chtěla podpořit nebo to vše můžete nechat zcela na mém vnímání a nechat se překvapit.

Miluji tvoření s akrylovými barvami. Tvoření šperků začalo úplně z jiného soudku/tvořením obrázků. Objevila jsem v sobě touhu kreslit. Jen tak si kreslit barvami. Od pastelek mě to vedlo k akrylovým barvám. Pamatuju si večery, které jsem trávila sledováním videí, kde lidé "kouzlí" litím akrylových barev, kdy vznikají nádherné obrazce, tvary a mixy barev. Úplně mě to pohltilo, fascinovalo. Věděla jsem, že se to chci naučit. Byl to vnitřní pocit a touha, která mě vedla. A tak jsem si pořídila plno materiálu a z mé kuchyně se stala výtvarná dílna, kde jsem po večerech míchala barvy a zkoušela různé techniky. Každý kousek byl originál, ze kterého jsem nemohla spustit oči. 

Co mě fascinuje na této tvorbě je SPONTÁNNOST, RADOST, SVOBODA, PŘÍTOMNOST, kdy jsem jen já a barvy. Nepřemýšlím o tom, co bylo, co bude, kolik mám času. Prostě jenom jsem a tvořím, tvořím bez hranic, bez pravidel, opouštím hodnocením, zkouším, učím se, užívám si to. 

V každém kousku plátna nebo papíru, kde tvořím s barvami objevím detail, který je něčím výjimečný, kouzelný. A jednou mi přišlo, že by bylo krásné tyto detaily vypíchnout, aby nebyly schované někde v růžku obrazu. Okamžitě se mi to propojil se šperky. Miluju šperky všeho druhu, různé náhrdelníky, náušnice, náramky, prstýnky. Nejraději mám ty, které koupím přímo od tvůrce. Vím, z jakých rukou jde a jaký je za tím příběh. Nyní už vím, co vše to obnáší a co vše do toho tvůrce vkládá. 

A tak vznikly šperky Be Beauty - nejdříve by impuls vložit barvy do šperku. Nevěděla jsem, jak to udělám, ale pátrala jsem po materiálech. 

Díky tomuto tvoření jsem pochopila kouzlo a důležitost přítomnosti. 

Talisman, díky kterému víte, že na to nejste sami, že máte svou oporu, když se třeba potřebujete naladit na sebe. Uvědomit si sebe. 

Vyjadřují vaši jedinečnost, krásu a ženskost.

 

Mým záměrem je, aby se každá žena cítila krásná a sama sebou. 

 

To podporuji skrze barvy a jejich energii. Barvy miluji pro jejich živost, prolínání a neomezenost. Tvořením různých kombinací barev vznikají nádherné motivy. Dlouho jsem měla chuť je dál použít, aby vynikla krása jejich detailů. Přišel mi impulz vytvořit něco tak osobního, jako jsou právě šperky. Vkládám do nich vlastní autorské motivy a podporu vaší energie.

 

Váš osobní šperk je jedinečný, stejně jako vy!

bottom of page