top of page

Tuto stránku právě připravuji.

Výběr šperků můžete najít také na Instagramu.
Šperky na Instagramu

Miluji tvoření s akrylovými barvami. Tvoření šperků začalo úplně z jiného soudku/tvořením obrázků. Objevila jsem v sobě touhu kreslit. Jen tak si kreslit barvami. Od pastelek mě to vedlo k akrylovým barvám. Pamatuju si večery, které jsem trávila sledováním videí, kde lidé "kouzlí" litím akrylových barev, kdy vznikají nádherné obrazce, tvary a mixy barev. Úplně mě to pohltilo, fascinovalo. Věděla jsem, že se to chci naučit. Byl to vnitřní pocit a touha, která mě vedla. A tak jsem si pořídila plno materiálu a z mé kuchyně se stala výtvarná dílna, kde jsem po večerech míchala barvy a zkoušela různé techniky. Každý kousek byl originál, ze kterého jsem nemohla spustit oči. 

Co mě fascinuje na této tvorbě je SPONTÁNNOST, RADOST, SVOBODA, PŘÍTOMNOST, kdy jsem jen já a barvy. Nepřemýšlím o tom, co bylo, co bude, kolik mám času. Prostě jenom jsem a tvořím, tvořím bez hranic, bez pravidel, opouštím hodnocením, zkouším, učím se, užívám si to. 

V každém kousku plátna nebo papíru, kde tvořím s barvami objevím detail, který je něčím výjimečný, kouzelný. A jednou mi přišlo, že by bylo krásné tyto detaily vypíchnout, aby nebyly schované někde v růžku obrazu. Okamžitě se mi to propojil se šperky. Miluju šperky všeho druhu, různé náhrdelníky, náušnice, náramky, prstýnky. Nejraději mám ty, které koupím přímo od tvůrce. Vím, z jakých rukou jde a jaký je za tím příběh. Nyní už vím, co vše to obnáší a co vše do toho tvůrce vkládá. 

A tak vznikly šperky Be Beauty - nejdříve by impuls vložit barvy do šperku. Nevěděla jsem, jak to udělám, ale pátrala jsem po materiálech. 

Díky tomuto tvoření jsem pochopila kouzlo a důležitost přítomnosti. 

Talisman, díky kterému víte, že na to nejste sami, že máte svou oporu, když se třeba potřebujete naladit na sebe. Uvědomit si sebe. 

Jaký bude ten váš ..?

Co má přinést šperk do života vám? / co chcete, aby přinesl šperk do života vám?

Vyjadřují vaši jedinečnost, krásu a ženskost.

 

Mým záměrem je, aby se každá žena cítila krásná a sama sebou. 

 

To podporuji skrze barvy a jejich energii. Barvy miluji pro jejich živost, prolínání a neomezenost. Tvořením různých kombinací barev vznikají nádherné motivy. Dlouho jsem měla chuť je dál použít, aby vynikla krása jejich detailů. Přišel mi impulz vytvořit něco tak osobního, jako jsou právě šperky. Vkládám do nich vlastní autorské motivy a podporu vaší energie.

 

Váš osobní šperk je jedinečný, stejně jako vy!

bottom of page