top of page
colored-pencils-168391_1920.jpg

AUTOMATICKÁ KRESBA DIAGNOSTICKÁ
METODOU JIH®

POZNEJTE SÍLU VLASTNÍ INTUICE A BAREV

A ZAČNĚTE JE VYUŽÍVAT VE SVÉM ŽIVOTĚ. 

Automatická kresba diagnostická metodou JIH® je velmi účinná technika, kterou si budete umět pomoci ve svém životě a využijete ji v oblasti sebedůvěry, vztahů, práce, zdraví, výchovy dětí a dalších důležitých oblastech. Poznáte energii a emoce barev, pochopíte souvislosti toho, co a proč se vám v životě děje. Budete si umět pročistit svou energii od nefunkčních vzorců a nastavení. Uvolníte tak energetický tok a pocítíte úlevu.

Automatická kresba diagnostická vznikla díky terapeutické metodě JIH® se záměrem, abyste si uměli i sami pomoci v úlevě. Je určena pro všechny, kteří chtějí porozumět sami sobě, umět pracovat se svou energií a využívat své přirozené schopnosti v každodenních situacích a ve vztazích svého života. 

KAŽDÝM TAHEM MĚNÍTE SVŮJ ŽIVOT

Untitled design (8) (1).png

V AUTOMATICKÉ KRESBĚ DIAGNOSTICKÉ PRACUJEME SE 7 BARVAMI

 

Pět základních barev přináší informace o  jejich energii a  také o emocích, které dané barvy  vyjadřují - červená, žlutá, oranžová, modrá a zelená.

Další dvě jsou klíčující a obnovující - černá a hnědá.   

Propojením metodou JIH® si znovu obnovíte SCHOPNOST VNÍMAT POCITY ve svém těle, které vám dává jasné signály. Na kurzu také získáte soupis otázek metody JIH®, které využíváme v terapiích - jsou důležitou součástí v získání JASNÝCH INFORMACÍ pro rozklíčování kresby, URČENÍ ZDROJE problému a UVOLNĚNÍ ENERGIE

CO SE V KURZU NAUČÍTE

-   získáte vnitřní naladění na barvy

-   budete si umět pomoci v úlevě a získání odpovědí na cokoliv, co řešíte

-   získáte důvěru v sebe - vlastní schopnost intuice, díky které budete umět pojmenovávat pocity a vnímat impulzy a signály svého těla 

-   budete si umět pročistit svou energii, energii vašich vztahů, situací a prostoru

-   naučíte se nastavovat nově pročištěné oblasti, tím dáte směr svému životu 

IMG_20190114_140056 zm_edited.jpg
New life.png

-   získáte nová pochopení svého života

-   ukáží se vám řešení tam, kde jste si mysleli, že řešení není nebo že vy sami to nemůžete ovlivnit  

-   s přibývající důvěrou začnete vnímat situace, vztahy a hlavně sebe s větší láskou a nadhledem, a to vám pomůže porozumět hlubším souvislostem, které rozum nevidí

V JAKÝCH OBLASTECH KRESBU VYUŽIJETE

-   primárně v pomoci ve vztahu k sobě

-   v oblasti vztahů a komunikace

-   pro rozklíčování zdravotních potížích a podpoře zdraví

-   v oblasti výchovy dětí, jejich zdraví i chování

-   v otázkách rozhodování pro změny v zaměstnání, bydlení, pro podporu před zkouškami, pracovním jednání či jakékoliv komunikaci v rodině

-   pro podporu zvířecích miláčků

-   v pročištění prostoru

AUTOMATICKÁ KRESBA DIAGNOSTICKÁ VÁM POMŮŽE

V JAKÉMKOLIV ŽIVOTNÍM TÉMATU

 

Web banner AKD.png

VEZMĚTE ŽIVOT DO SVÝCH RUKOU

A ZAČNĚTE OBJEVOVAT JEHO KRÁSU

A JEDNODUCHOST

 

Autorkou tohoto krásného projektu je Jarka Matušková, zakladatelka metody JIH®. A mně je velkou ctí, že mohu dále předávat svá poznání a zkušenosti, které díky metodě JIH® mám.

MOJE ZKUŠENOST

Automatická kresba diagnostická byla jedna z prvních technik, kterou jsem si osvojovala v začátcích sebepoznání a vlastního rozvoje. Postupně jsem získávala zkušenosti s vnímáním svého těla, pocitů a pojmenováním těchto pocitů. Neskutečně se mi ulevovalo a byla jsem překvapená, že to zvládnu i sama. Postupně jsem opouštěla pochybnosti, zda to, co cítím a pojmenovávám, je správně. Poznávala jsem to velice rychle skrze úlevu ve svém těle. Kresbu ve svém životě využívám velmi ráda, obzvláště v situacích, kdy nemám nadhled nad danou situací a potřebuji si zmapovat, proč třeba cítím utažení nebo bolest. Kresba je také velmi vhodná  pro úlevu dětem, v období zátěže a náročných životních situacích. 

Automatická kresba diagnostická metodou JIH® nemá omezení. Využijete ji v jakékoliv oblasti svého života. 

TERMÍNY KURZŮ

on-line kurzy

Základní kurz
Automatická kresba
diagnostická I.

stálý online kurz

Pokročilý kurz
Photo web MZ.png
Automatická kresba
diagnostická II.

aktuální termín není vypsán

CENA KURZU: 4.990,-

CENA KURZU: 4.000,-

Oba kurzy jsou v on-line formě. Probíhají v uzavřené fb skupince formou živých vysílání, sdílením a společného zoom setkání pro možnost konzultace.

Z pohodlí domova se můžete věnovat shlédnutí videí a živých vysílání. Budete mít tak prostor na sebe a kreslení v čase, který vám vyhovuje.

Nestihli jste poslední kurz? Zajímá vás, kdy bude další termín a chcete si ZAREZERVOVAT MÍSTO?

Klikněte ZDE.

Ve formuláři vypňte svůj e-mail, do poznámky napište "Termín kurzu AKD" a jakmile bude vypsaný nový termín, dostanete ode mne informaci na e-mail.

UKÁZKY KRESBY

Co říkají klienti

„Ahoj Marti, jsem velmi ráda, že jsem se mohla spolu účastnit tohoto zajímavého kurzu. Celá tématika mě opravdu moc zajímá a myslím, že se v ní najde úplně každý, kdo dokáže v klidu spočinout, vzít si do ruky pastelky a nic nechtít, jen se nechat vést. Již jsem o tom mluvila, jak jsi úžasná, autentická, milá, laskavá a profesionální. Moc se těším, až více proniknu do diagnostiky kresby, ale již nyní vím, že budu kreslit!
 
Za sebe chci ještě napsat to, že jsi na mě velmi zapůsobila, jak během celého týdne, tak i při individuálním rozhovoru. Mám jednoduše pocit, že působíš na lidi uklidňujícím a zároveň povzbuzujícím efektem. 

Markéta H.

bottom of page