margarite-5228896_1920.jpg

METODA JIH®

život ve vlastních rukou

Jasné Informace Hned

emočním naciťováním

Metoda JIH® je forma životního koučinku a osobního rozvoje, založená na vnímání a zpracování energií – hybných sil našich životů v podobě emocí, navyklých postojů a myšlenkových vzorců, nejrůznějších iluzí nebo přejatých dogmat.  

Emočním naciťováním metodou JIH® dokážeme pomoci v jakékoliv oblasti vašeho života. Každá oblast je důležitá a pokud je nesoulad v jakékoliv oblasti, ovlivňuje to dříve či později celý náš život.

 

Metoda JIH® je jedinečná tím, že vám dává jasné informace, přesně pojmenovává a najde zdroj nepohodlí a omezení, které zastavuje přirozené proudění energie. Terapeut se pohybuje v celé linii času. Uvolněním energie a získanými informacemi vás vede k vlastnímu pochopení. Je to velmi důležitá součást spolupráce. Tzv. JO-AHA moment  vám umožňuje vnímat situaci z jiného úhlu pohledu a s odstupem. Vlastním rozhodnutím pak utváříte další kroky a směr vašeho života.

Dovolte si chtít to nejlepší pro váš život.

Metoda JIH® pomáhá individuálními terapiemi, ale nabízí také dalšími projekty a kurzy, které byly vytvořeny pro to, aby se lidi naučili se sebou efektivně pracovat a posouvat se tak ve svém životě dál. Každý člověk je svou jedinečností a má své dary a schopnosti, které může využít pro sebe, své vztahy, práci, zdraví a všechno, co je do jeho života patří. 

SC166A6169.jpg
dahlia-2665339_1920.jpg

Moje cesta k sobě

Metoda JIH® mi od začátku dávala ohromný smysl a celkově se mnou vnitřně rezonovala. Získala si mě svou jasností a rychlostí, jakou jsem v sobě cítila úlevu po terapii.

 

Dříve jsem řešila neustálé pochybnosti o sobě samé, strachy, vztahové trable a chronické zdravotní potíže. Všechno se vším souviselo. :-) Chtěla jsem se v tom všem, co jsem prožívala, umět vyznat. Umět si pomoci v danou chvíli. A přesně toto metoda JIH® nabízí.

Díky JIHu® jsem se naučila pracovat se svými emocemi a myšlenkami. Postupně jsem pochopila, kde se bere moje nepohodlí v těle a mysli, proč se mi děly některé situace stále dokola a proč jsem to neuměla v danou chvíli změnit.

Našla jsem sama sebe a začala vnímat svůj život úplně nově.

Jak vznikla metoda JIH®

Metoda JIH® vznikala díky Jarce Matuškové a Hance Mokré. Obě také hledaly v životě pomoc pro sebe. Dříve již pracovaly s jinými technikami a své zkušenosti propojily. Objevovaly své vnímání v dalších souvislostech, vzájemně sdílely a hledaly další propojenosti.

 

Skrze jejich vzájemnou spolupráci a propojením zkušeností vznikla metoda JIH® jako pomoc pro lidi, ale také jako životní styl.

Metoda JIH® nabízí již široké spektrum možností pro sebepoznání a osobní růst a je TOP v oblasti osobního rozvoje.

 

76773247_1237749829747220_13797305885455

Jarka Matušková a Hanka Mokrá

autorky metody JIH®

JIH_logo.png