top of page
Web Bannery (7).png


ANGLICKY V LEHKOSTI
 

Jazyková terapie metodou JIH®

Konzultace k učení angličtiny

CHCETE SI UŽ KONEČNĚ PLNIT SVŮJ SEN A ZAŽÍT SVOBODU V TOM, ŽE SE DOMLUVÍTE KDEKOLIV A KDYKOLIV? 

Pomohu vám zbavit se limitů a překážek v učení angličtiny a nejen tam, abyste mohli naplno využít svůj potenciál. Tam, kde se nacházíte právě teď, není místem, které určuje vaši schopnost nebo neschopnost. Ukážu vám, že na angličtinu nepotřebujete mít talent nebo speciální techniku učení, ale že ji v sobě můžete rozvíjet mnohem jednodušeji a přirozeněji než doposud. 

JAZYKOVÁ TERAPIE METODOU JIH®

online

ODSTRANĚNÍ LIMITŮ A BLOKŮ V UČENÍ

IMG_weben.png

Pracuji terapeutickou metodou JIH® - tedy vnímám, kde v jazyce a celkově v učení máte bloky, jaká jsou vaše vnitřní přesvědčení, která vám brání posunout se z místa "věčného začátečníka", proč se vám nedaří udržet focus ve svém záměru, co vše vás zastavuje.

Pracuji s vědomými i nevědomými bloky. 

Vaši energii v oblasti učení pročistím a ukážu vám, jak s ní dále pracovat.  Uvolnění bloků v učení má celkově přesah do vašeho života. Poznáte tak nový přístup k sobě samým - ve vnímání svých schopností, ocenění, přirozenosti, laskavosti a důvěře.

VNÍMÁNÍ JAZYKA A NOVÝ PŘÍSTUP V UČENÍ

Naučíte se nejprve jazyk vnímat pocitově. Je to způsob učení, který je nám nejpřirozenější. Mnoho lidí ho však nepoužívá a celkově se intuice v učení podceňuje.

Vnímání a cítění jazyka vás posune mnohem rychleji, učení je pak více v lehkosti bez zbytečných složitostí a tlaku.

Nejdříve potřebujete jazyk vnímat, poté ho pochopíte.

Získáte tipy, jak zcela přirozeně zařadit angličtinu do svého života. Zjistíte tak, že nepotřebujete sedět hodiny nad různými materiály, pokud to zrovna není váš "šálek kávy".

Společně najdeme další způsoby učení, které jsou v souladu s vámi, a díky tomu vás bude angličtina bavit a uvidíte výsledky.

INSPIRACE PRO VLASTNÍ ROZVOJ A AKTIVITA

Získáte tipy, jak pracovat s různými materiály, kde čerpat inspiraci a jak v sobě angličtinu dál rozvíjet.

Vaše chuť, aktivita a pochopení, že bez vás se nic nestane, je součástí naší spolupráce.

CENA TERAPIE: 3.000,-

Untitled design (2).png

Cena zahrnuje 2 sezení

1. terapie metodou JIH (60 min) - pročištění energie a odstranění bloků

2. konzultace k učení angličtiny (45 min) 

Setkání probíhají on-line.

Co říkají klienti

„S Marťou se angličtina stává součástí života a já jsem moc ráda, že se s ní učím. Odbourávání dogmat v učení je něco, co mi obrátilo život vzhůru nohama v tom nejlepším smyslu.
Tvůj přístup k učení a vnímání toho, co je pro člověka přirozené je prostě TOP. Každá hodina angličtiny je pro mě absolutní upgrade vnímání sebe sama a mého života, nejen angličtiny.

Niki U.

bottom of page